BİR BAĞIŞ YAP
+90 232 421 72 63
  • Giriş Yap
  • TR | EN

Ege Bölge Bayi Ra-me’nin Katılımları ile 9. ASANSÖR BAYİLERİ TOPLANTISI İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ

Bu yıl, 22-24 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul Rescate Otel’de gerçekleştirilen Asansör Bayileri Toplantısı yoğun bayi katılımı ile gerçekleşti.

 

Uzun yıllardır Koltuk ve Platform Tip Asansörlerinin Türkiye Distribitörü olan Özgür Bedenler ve Ege Bölge Bayi Ra- Me Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon firma yetkilileri ile diğer bölge bayilerinin de katıldığı toplantıda 9. kez bir araya gelindi.

Sektör devi Handicare (koltuk asansörü) ve Extrema (platform asansörü) firmalarının teknik ve satış alanında yetkililerini ağırlayan toplam 10 bayiden 20 kişinin katıldığı toplantıda, bayilere yeni ürünler anlatılırken, pazar durumu ve marketing hakkında da bilgiler verildi. Toplantıda, bayilerin sektörde karşılaştıkları sorunları dile getirmesiyle birlikte, iyileştirme önerileri soru –cevap şeklinde sunuldu.

Bireysel ve kamu alanlarında kullanımları gün geçtikçe artan bu asansörlerin, engelli/yaşlı ve hasta kullanımı için ideal ürün olması ve Türkiye pazarında da son yıllarda büyük ilgi görmesi de eğitimin diğer günlerindeki konu başlığı idi.

Ege Bölge Bayisi Ra-me ile diğer bayilerin yorumları ve bayi yemeği ile devam eden toplantı sona erdi.

Copyright © 2018 RAME Engelli Ürünleri ve Erişim Çözümleri