BİR BAĞIŞ YAP
+90 232 421 72 63
  • Giriş Yap
  • TR | EN

EMC-Easy Move Chair -Çok Fonksiyonel Manuel Hasta Taşıma Sandalyesi/Liftinin Diğer Motorlu Liftlerden Farklarını Biliyor muydunuz?

Engelli, Yaşlı ve Yatalak Hastalar için “Hasta Kaldırma Lifti” , “Hasta Taşıma Aparatı” , “Hasta Transfer Liftleri”, “Hasta Kaldırma Aparatı”, “Hasta Taşıma Lifti” ya da “Hasta Tavan Vinci” olarak da bilinen bu sistem artık çok amaçlı olarak dizayn edilmiştir. Hem banyo ve tuvalet ihtiyacı hem de günlük manuel sandalye olarak kullanılabilecek olan bu lift Yerli imalat olarak üretimi devam etmektedir.

Kullanım Alanları olan; Hastaneler, Huzur Evleri, Fizik ve Tedavi Merkezleri, Yaşlı Bakım Evleri, Engelli Bakım Merkezleri, Kilolu ve Hasta Kişiler, Yatalak Kişiler, Engelli Kişiler ve hareket zorluğu yaşayanların kullanacağı bu fonksiyonel lift, refakatçinin bel ve omurilik sağlığını da korumaktadır.

Çok fonksiyonlu olan bu hasta taşıma liftini, diğer motorlu çalışan liftlerden ayıran pek çok avantajı bulunmaktadır. Günlük hayatı oldukça kolaylaştıran ve pek çok ihtiyacın tek seferde giderildiği bu transfer lifti devamlı yatağa veya sandalyeye bağımlı kişilere ekonomik fayda da sağlamaktadır.

Özellikle paslanmaz krom şasesi ile göz dolduran estetik yapısı ile kişinin banyo ve tuvalet gibi temel ihtiyaçları içinde mükemmel bir destekçi. Banyo ve tuvaletlerinin küçük veya uyumsuz dizaynı yüzünden sıkıntı yaşayan kişilere pratik ve portatif yapısı sayesinde tek hamle ile uzun süreli konfor sağlamaktadır.

İster yatak, koltuk ister sandalyeden de çok rahat transferi mümkün olan bu manuel liftin, kişiye göre ayarlanabilir olması ve üretilmesi de mümkündür.

Bilgi & Satış Destek Hattı: 0232 421 7263

Copyright © 2018 RAME Engelli Ürünleri ve Erişim Çözümleri