BİR BAĞIŞ YAP
+90 232 421 72 63
  • Giriş Yap
  • TR | EN

Hoggi'nin Türkiye Distribütörü Rame, Ürün Gamı ve Hizmet Kalitesiyle Öne Çıkıyor.

Engelli sektörünün lokomotif firmalarından RAME, ihtiyaç duyan tüm hareket kabiliyeti kısıtlı bireylere “Hareket Özgürlüğü” sunuyor.

 

Dünyanın en önemli engelli çözümleri markalarının Türkiye bayiliğini üstlenen firma, Alman Hoggi firmasının da ülkemizdeki ana distribütörü olarak hizmet veriyor. Bedensel engelli bireylere destek olmak ve onların hayatlarına pozitif katkılarda bulunmak için kurulan RAME, 36 yıllık bir geçmişin üzerinde yükseliyor. İzmir’de kurulan ancak kısa sürede Türkiye’nin talep gören markalarından biri olan firma; manuel-akülü-pediatrik-spor sandalyeleri, araç ve bina tipi rampaları, çeşitli merdiven çözümleri, taşıma liftleri ve asansörleri, plaj ve havuz çözümleri, özel imalat ürünleri ve profesyonel teknik servis hizmetleriyle sektörde hemen öne çıkıyor. Dünyanın en önemli engelli çözümleri markalarının Türkiye bayiliğini üstlenen RAME, ünlü Alman markası Hoggi’nin de ülkemizdeki ana bayisi olarak hizmet veriyor. Markanın üst segment ürünleri olan Bingo ve Zip pediyatrik pusetleri, ihtiyaç sahipleri tarafından en çok tercih edilen ürünler olarak dikkat çekiyor. Fiyat kalite dengesi göz önüne alındığında rakiplerinden açık ara önde olan Hoggi Bingo ve Zip modelleri, Türkiye’de satışta olan en donanımlı ve hafif ürünler olarak dikkat çekiyor. HOGGI ve diğer yeni tip puset modellerinin engelli çocukların hayatında çok önemli faydaları bulunuyor. Hoggi Bingo ve Zip modelleri; sırtı yatabilen açılı bir şase ile çocuğun oturma bileşenleri arasındaki ilişkiyi koruyor. Yerçekimine göre yön değiştirmelerini sağlıyor. Yatırılma ile çocuğun kütle merkezi yere doğru kademeli olarak yönlendiriliyor. Bunun yanı sıra, gövdenin sırt eğimini artırıyor.

Çocukların, yerçekimine göre farklı pozisyonlarda oturmasını sağlayan HOGGI pusetler; algılama yönelimi, uyarılma, kardiyopulmoner durum, yutma, sindirim, dayanıklılık, iskelet hizalaması, yumuşak doku esnekliği, fonksiyonel erişim ve refleks aktivasyonu üzerinde olumlu etki yapıyor; beslenme, iletişim, hipotansiyon ve venöz dönüş yetmezliği ile yardımcı kafa ve gövde işlevsel duruşunu da sürdürmeye yardımcı oluyor. RAME pediatrik grup içinde yer alan yeni teknolojik özellikli pusetler, hastaların vücut ile kafa dengesinin oluşmasını ve o dengenin korunarak artmasını sağlıyor. RAME yetkilileri, ürünlerini verdikleri Türkiye’nin dört bir yanındaki engelli bireylerin aileleriyle görüşmeler ve anketler yapıyor; bu görüşmelere dair istatistikleri özenle topluyor ve değerlendiriyor. Kullanıcılar, anketlerin tamamında Hoggi ürünlerinden “memnun ve çok memnun” olduklarını söylüyor. Yine neredeyse tamamı en önemli tercih nedenlerinin “hafifliği”, “katlanma özelliği”, “tilt ve sırt yatış özelliği”, “şıklığı”, “doğru pozisyonlama imkanı”, “uzun ömürlü olması”, “oto koltuğu olması”, “skolyoz desteklerinin olması” gibi tercih nedenlerini öne çıkarıyor. Tüm kullanıcıların Hoggi kalitesiyle birlikte altını çizdikleri bir nokta var ki, bu bir Türk markası için çok değerli “RAME’nin hizmet kalitesi.” RAME yetkilileri, İzmir’den Türkiye’ye açılan, oradan da başta Amerika ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere dünyanın dört bir yanına ürün dağıtan bir firma olarak, aynı hizmet kalitesi ve meslek aşkıyla, ihtiyaç duyan tüm engelli bireylerin her an yanlarında olacaklarını vurguluyor.

Copyright © 2018 RAME Engelli Ürünleri ve Erişim Çözümleri