BİR BAĞIŞ YAP
+90 232 421 72 63
  • Giriş Yap
  • TR | EN

Ra-me EMC Manuel Hasta Kaldırma Lifti

Manuel hasta transfer lifti fiziksel hareket güçlüğü olan kullanıcıların bir yerden bir yere götürülmesi, taşınması veya transferi için kullanılır.

 

Motorlu liftlerin yanı sıra EMC manuel hasta kaldırma lifti yer kaplamadığı için ev içi kullanımda daha çok tercih edilir. Yatağa bağımlı kişilerin bir yerden bir yere transferi, tuvalet ve banyoları çok zordur. EMC manuel hasta taşıma (kaldırma) lifti sayesinde bu problemleri aşmak mümkün olmaktadır. EMC’nin parçaları kolayca sökülüp takılır.

Portatif ve katlanabilir özelliği sayesinde araç bagajına sığarak farklı mekanlarda da kullanım imkanı sağlar. Mekanik bir sistemle çalışır ve kesinlikle refakatçıya yük binmez. Özel kemerleri ve kaldıraçları sayesinde hasta transferi çok kolay ve güvenlidir. Banyo ve duş için ıslak olduğunda bile cilt üzerinde rahatsızlık vermeyen, dayanıklı sıvı geçirmeyen kumaştan üretilmiştir. EMC sayesinde tek bir ürün ile birçok ihtiyacınızı karşılayıp, basit ve konforlu kullanımıyla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Copyright © 2018 RAME Engelli Ürünleri ve Erişim Çözümleri