BİR BAĞIŞ YAP
+90 232 421 72 63
  • Giriş Yap
  • TR | EN

RA-ME ile Bu Yaz “Engelsiz Plaj” Kalmasın!

Kumsalda ve Plajda Gidebilen Paslanmaz Engelli Tekerlekli Sandalye Yaz geliyor. Ra-me Engelli Plaj Sandalyesi ile artık kumsalda, denizde ve havuzda rahatlıkla serinleyebilecek ve güneşlenebileceksiniz.

 

Plaj- Kumsal Tekerlekli Sandalyesi; sahilde ve kumsalda hareket ettirilebilen, su üzerinde güvenle durabilen plaj sandalyesidir. Kumsalda ya da plajda ıslak ve kumlu ortamlarda rahatça kullanıla bilmektedir. Su üzerinde batmadan yüzebilmektedir. Yürüme engelli olan bireylerin sahile ve denize girebilmesi için dizayn edilip üretilmiştir. Montesi ya da demontesi kolaydır. Gerektiği zaman dik konuma getirilmesi de oldukça kolaydır. Ürünün tamamen yerli imalattır. Mutlaka bir yardımcı ile kullanılır. Alüminyum paslanmaz özel şase ile suda ve kumda batmayan tekerleklere sahiptir. Katlanması kolay olup, rahatlıkla taşınabilmektedir. Ra-me özel imalat imkanı ile oturma genişliği ayarlanabilmektedir.

Havuz ve Deniz Engelli Havuz Asansörü

Yaz-kış serinlemeye yardımcı olan ve aynı zamanda terapi amaçlı tercih edilen Engelli Havuz Lifti ile artık yüzmek daha da kolay olacak. Havuza ve denize erişimin bu liftler sayesinde kolaylıkla yapılabilmesi ve kurulumunun çok pratik olması nedeniyle çok tercih ediliyor.

Tamamen yerli imalat olan Engelli Deniz-Havuz Asansörleri, sadece standart şebeke suyu basıncı çalışır.180 derece otomatik ve manuel dönüş imkanı ile yaklaşık 200kg taşıma kapasitesi sunmaktadır.

Otellerin, spor tesislerinin, havuz ve denize sahip tüm kurumlarında çok tercih ettiği bu asansörlerin montajı bir iş günü içerisinde Ra-Me Montaj ekibi ile Türkiye’nin her yerine yapılmaktadır.

Özel paslanmaz alüminyumu sayesinde çok kaliteli olan engelli havuz asansörleri, sudan etkilenmeyen özel bir koltuğa sahiptir. Opsiyonel parçalar ile uzaktan komuta edilebilen bir kumanda da sağlanabilmektedir.

Detaylı Bilgi için;

Tel:0232 421 7263

Copyright © 2018 RAME Engelli Ürünleri ve Erişim Çözümleri