BİR BAĞIŞ YAP
+90 232 421 72 63
  • Giriş Yap
  • TR | EN

Rame Konforu ve Kalitesi Yeni Ürün Gruplarıyla Devam Ediyor!

HAYATI PAYLAŞMAK İÇİN ENGEL YOK…

Her sağlıklı bireyin aynı zamanda birer engelli adayı da olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle etrafımızda bulunan engelli vatandaşlarımıza yönelik çok daha bilinçli ve duyarlı olmamız gerekiyor. RA-ME olarak yaptığımız projelerde engelli vatandaşlarımızı düşünerek çözümler geliştiriyoruz. Engelli vatandaşlarımızın topluma kazandırılması, kültürel ve ekonomik düzeylerinin yükseltilmesine yönelik çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

RA-ME DE LUXE ASANSÖRLÜ FULL AKÜLÜ ARACIYLA YİNE FARKINI GÖSTERDİ

DE LUXE : PCLB 1620-1820

Full özelliklere sahip olan araç konforuyla ve görseliyle. Kısa sürede akülü araçların en gözdesi haline gelmiştir.

Konforlu sürüş için tasarlanmış ergonomik koltuğu gün boyu rahatlık sağlar. Dünya standartlarında Asansör fonksiyonuyla, güvenli bir şekilde tek tuş yardımıyla ayak, kol ve tam yatma pozisyonları almaktadır. 75 Ah güçlü aküsüyle de uzun menzil gidebileceğiniz mükemmel tasarım.

RA-ME DE LUXE AKÜLÜ ARACIYLA SEKTÖRE DAMGASINI VURDU

DE LUXE : PCBL 1610-1810

Şık görünümlü ve oldukça konforlu olmasıyla kullanıcıların dikkatini kısa sürede çekmiştir.

Ergonomik baş destekli ve tilt edilebilir yapısıyla kullanıcıya sağlıklı bir oturma sağlar. Ön ve arkaya yatar sırt yapısı olup. Ayarlanabilir ve çıkabilir kolçak ve ayaklıkları sayesinde hasta transferini kolaylaştırmaktadır. Led ışıklandırması gece kullanım kolaylığı sağlayıp, 50 Am aküsü ile uzun mesafe ve güçlü motor ile engel tanımaz.

RA-ME LIMBER AKÜLÜ SANDALYE KONFORUYLA DİKKAT ÇEKTİ

LIMBER

Ergonomik ve rahatlığıyla dikkat çeken ürün görseliyle de göz doldurdu.

Lımber akülü sandalye dış kullanım ve farklı arazi koşullarında tekerlerde bulunan amortisörler sayesinde güvenli ve üstün yol tutuşu sağlamaktadır. Ayarlanabilir ve çıkabilir kolçak ve ayaklıkları sayesinde hasta transferini kolaylaştırmaktadır. Led ışıklandırmasıyla gece kullanımı kolay olup. Konforlu ergonomik oturma sistemine sahiptir. 38 Am akü ile uzun mesafe, güçlü motoru ile engel tanımaz.

Copyright © 2018 RAME Engelli Ürünleri ve Erişim Çözümleri