BİR BAĞIŞ YAP
+90 232 421 72 63
  • Giriş Yap
  • TR | EN

RAMEnin Üretimi ile Artık Türkiyede !

HER TÜRLÜ ENGELLİ ÇOCUK ÜRÜNLERİNDE İDDALIYIZ! YERLİ VE KİŞİYE ÖZEL ÜRÜNLERİ İLE ARTIK TEK!

 

DYNA-WALK NEDİR?

Engelli Çocuk Yürüteci

DYNA-WALK, basit ve hareketli düzenekte bir yürüteç olup kişiye özel ebatlarda ayarlanabilen bir sistemdir. 2 farklı ayarlanabilir ebadı mevcuttur. Yetişkin ve çocuklar için.

KİMLER İÇİN KULLANILMALIDIR?

DYNA-WALK, Serebral palsi, spina bifida ya da benzer nörolojik problem yaşayan çocuklar ve yetişkinler için hareket etme, adım atma ya da sosyal hayata katılma gibi benzersiz imkanlara aracılık etmektedir. Yürüteç, denge eksikliği ve motor fonksiyon düşüklüğünün tedavisinde kullanılmaktadır. Günlük yürüyüş için desteğe ihtiyacı olan engelli çocuklar ve yetişkinler için de özel olarak üretilmiş bir yürüyüş yardımcısıdır

FAYDALARI NELERDİR?

DYNA-WALK kullanıcıları, gövde ve bacakları ile birlikte vücut ağırlığını kontrol ederek dengede kalmayı öğrenebilmekte ve adım atması mümkün hale gelmektedir. Bu aktiviteler sayesinde kaslar çalışmakta, kan dolaşımı artmakta ve kasılmış durumda olan kaslardan kaynaklanan ağrılar azalmaktadır. Bu basit sistem, düzenli olarak bakım ve takibe alınan çocuk ve yetişkinler için üst düzeyde yararlanması adına olumlu destek sağlanmaktadır.

Copyright © 2018 RAME Engelli Ürünleri ve Erişim Çözümleri