BİR BAĞIŞ YAP
+90 232 421 72 63
  • Giriş Yap
  • TR | EN

Ramenin Yeni Puset Grubunu Keşfedin!

RA-ME ‘nin Yeni Pusetlerini Keşfedin! Ra-me her durum için güvenilir, şık ve yenilikçi pusetlerden oluşan komple bir ürün serisini sizlerle buluşturuyor.

 

Rame’nin yeni puset grubu;

Ailelerin ve çocukların sürekli değişen gereksinimlerine çözüm bulma özelliğine sahiptir. Her pusette gelişmiş ergonomik koltuğu annelerin güven veren gülümsemesini görmenizi sağlayacak. Ra-me’nin yeni puset grubu Dış dünyaya açılan bir penceredir. Çocuğunuz ile birlikte Dünyayı keşfetmenin tadını çıkartın.

RA-ME ZİP ÇOCUK/PEDİATRİK PUSET ÖZELLİKLERİYLE RAKİPLERİNİ GERİDE BIRAKTI!

Yeni ve Farklı çözümler ile donatılmış , RA-ME Zip Pediatrik puseti patentli Katlanma özelliğiyle diğer rakiplerini geride bıraktı. Hafif ve katlanabilir şasesi kolay taşınabilme özelliğiyle kullanıcısına pratiklik sağlamaktadır. Kolayca döndürülebilmesi için 360 derece kilitli döner tekerlek yapısı en dar köşelerde bile manevra yapabilme imkanı sağlar. 45 derecelik sırt eğimi ile kişi konforlu ve doğru pozisyonlandırılır. Ra-me zip pediatrik puset mükemmel tasarımı , kullanım kolaylığı ve 3 farklı boy seçeneğiyle adından çok kısa sürede bahsettirdi.

RA-ME BİNGO ÇOCUK/PEDİATRİK PUSET ŞİMDİ TÜRKİYE’DE !

Ailelerin en büyük destekçisi olan Çocuk/pediatrik pusetler bakımın en önemli parçalarından biridir.

RA-ME Bingo Engelli Çocuk/Pediatrik puseti günlük kullanım için tasarlanmış ergonomik ve konforlu yapısı ile mükemmel bir bebek arabasıdır.

Ayarlanabilir oturma ve sırt yüksekliği çocuğunuzun gelişimi ile birlikte büyütme ve ayarlama imkanı sağlar.

Yaylı süspansiyon sistemi sayesinde kullanım esnasında oluşan darbeleri en aza indirir. 4 katlı ayarlanabilir yay sistemiyle hassasiyet derecesi kullanıcıya göre ayarlanabilir.

Sırtı ve ayak açısı ayarlanabilir olmasından dolayı doğru pozisyonlama imkanı verir.

Hafif ve Katlanabilir şasesi ürünü kompakt ve çok kullanışlı hale getirmektedir.

Bingo ve ZIP pediatrik puset , 1.200,00 TL kurum ödemesi imkanı ve RA-ME ayrıcalığıyla şimdi sizlerle.

Copyright © 2018 RAME Engelli Ürünleri ve Erişim Çözümleri