BİR BAĞIŞ YAP
+90 232 421 72 63
  • Giriş Yap
  • TR | EN

Hakkımızda

Bütün yolculukların sonunda yeni bir başlangıç vardır. RAME, 36 yıl önce çıktığımız uzun yolculuğun 2011 yılında konulan adı. Farklı yollarda yürüyen dostların, ortak bir hedefte buluşmasının, yeni heyecanlar ve hedeflerle şekillenen büyük ve güçlü projenin başlangıcı.

Tecrübenin, ustalığın, yeniliğin ve üretimin olduğu kadar, dayanışmanın, desteğin ve yardımlaşmanın çok güçlü bir ifadesi bizim adımız. Çünkü, bedensel engellerine rağmen hayata tutunmaktan vazgeçmeyen, güçlü, cesur ve mücadeleci insanlar bizim hikayemizin kahramanları.

Bizler, RAME ailesi olarak, kahramanlarımızın engelleri aşmalarını sağlayacak çözümler üretmek, ihtiyaç duydukları her an yanlarında olma sorumluluğunu alarak çıktık yola. Hayatın içindeki engebelerin, sorunların tümünü yok edemesek de, temas ettiğimiz dostlarımızın önlerindeki engelleri aşmalarına yardım edebileceğimizi biliyoruz. İşte bu yüzden, her gün daha büyük bir azimle çalışıyor; engelli dostlarımızın daha konforlu bir dünyada, çok daha mutlu yaşamalarını sağlayacak teknik ve mekanik olanaklar üretiyor, yerli ve yabancı çözümler sunuyoruz. Çünkü bizim için RAME, doğanın özünü, yani en yalın haliyle ‘Hareket Özgürlüğü’nü ifade ediyor. Bugün başta çocuklarımız olmak üzere binlerce engelli dostumuzun ve ailelerinin yaşamlarını kolaylaştıran çözümler ürettiysek ne mutlu bize.

RAME, yolun sonunda hep umudun olduğu, mutluluğa ve yeni başlangıçlara uzanan bir yolcuğun, eşsiz güzellikteki bir hayalin vücut bulmuş hali... Başta ailelerimiz olmak üzere, bu yolda bizimle yürüyen, hayallerimizi paylaşan, dünyayı daha güzel bir yer haline getirmek için çalışan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla.

Rame Yönetim Kurulu

Copyright © 2018 RAME Engelli Ürünleri ve Erişim Çözümleri